اتاق ایزوله و انواع آن

مجموعه ما در ادامه مطالب ازاتاق ایزوله و انواع آن را معرفی می کند . باماهمراه باشید :

 اتاق ایزوله و انواع آن:

بیمار عفونی می تواند محیط اطراف خود را بطور ناخواسته آلوده نماید. یک اتاق با تهویه و نگهداری مناسب به ویژه برای پیشگیری از تماس مستقیم و غیرمستقیم همچنین به منظور کاهش خطر میکروارگانیسم های هوابرد از منبع (بیمار) به سایربیماران مستعد و اشخاص دیگر در بیمارستان مهم است که در اصطلاح پزشکی اتاق ایزوله نامیده می شود. در واقع ایزولاسیون روشی جهت جداسازی بیماران می باشد

اتاق های ایزوله در بیمارستان براساس شرایط تهویه به دو گروه ایزوله فشار منفی و فشار مثبت تقسیم بندی می شوند.

 

ادامه خواندن

تهویه اتاق سرور

 
 مجموعه آریا مهار راشا خدمتی دیگر در زمینه ی تهویه اتاق سرور رادر کنار خدمات بی نظیر خود ،  برای شما دوستان عزیز ارائه می دهند. با ما در ادامه مطالب زیر همراه باشید:

با ظهور خرید و فروش آنلاین در کسب و کار امروز، داده ها ازجایگاه ویژه ای برخوردار شدند . سرورها حافظ بقای این جریان بشمار آمدند و به طبع ایجاد تهویه مناسب برای این اتاق ها به دغدغه ای مهم برای صاحبان این کسب و کارها بدل شد.

ادامه خواندن

دستگاه هواساز و اجزای تشکیل دهنده آن

 

دستگاه هواساز، سیستم تامین کننده هوا در یک سیستم تهویه مطبوع می باشد که وظیفه تنظیم گردش هوا درسیستم تهویه مطبوع را بر عهده دارد.

هواساز از اصلی ترین دستگاه های تهویه است و جهت سرمایش و گرمایش و تمیز کردن هوای اماکن عمومی یا تجاری،صنعتی ، اداره ها، هتل ها و بیمارستان ها به کار می رود. در صنعت از هواسازها جهت فراهم نمودن هوایی با دما و درصد رطوبت مورد نظر استفاده می شود.

 

ادامه خواندن